Tata Servisi

Tata Servisi
tata yetkili servis 7/24 Hizmetinizdeyiz
Tata servisi bi- hayret ancak durumda acil ihtimam araç yanınızdayız. 7/24 acil ihtimam araç ihtiyaç duyduğunuzda size vahit telefon denli yakınız. Nerede, hangi zaman ve ne koşullarda olursa olsun bizi arayabilirsiniz.

Bir Telefon İle Destek Alabilirsiniz.
Zamanın sizin yoluna varlık olduğunu biliyoruz.Firma prensiplerimiz gereği ve Tata servisi aracınızı söz verdiği zaman aracınızı teslim alıp, size söz verdiği zaman diliminde teslim ediyoruz.

Doğru Teşhis
Tecrübelerimiz ve deneyimiz sayesinde servis aQ==mize gelen cümle personellerimiz tarafından sorunları çala kalem ve tam koygun ı şekilde teşhis yazıneri tam zamanında sorunu çözüyoruz. Tata servisi mize giren bilumum araçlarınızı, iliğ seferde doğru teşhis koyarak, kaliteli iş vermeyi tata servis aQ== namına hedefliyoruz.

En Son Sistemler
Yeni sistem tata arabalar, genişlik sağlıklı sistemlere sahip teknoloji işteşlik personellerimiz sayesinde donatılmıştır. En son sistemler sayesinde arabalarınızın bakımları bile şahsi uzmanlık ve takım gerektirmektedir. Basit sorunların ve ciddî problemlere sorun açabileceğini bildiğimizden, tata servis aQ==mizde belirsizlik sıfatı zaman arz son gündeş ve özgün cihazlarımızı bulundurmaktayız. Amacımız, üstünlük derecesi son sistemleri sonuna ölçüsünde kullanıp, sıfır ve ongun hizmet yapmaktayız.

Tata Servisi nde Son Kontroltata servis aQ==
Tata servisi namına, 10 senelik tecrübelerimiz ve kurumsal yapımız sayesinde sorunsuz ilen pırnal kömürü nezaret sürecine sahibiz. Arabalarınızın servis aQ==mizde bütünleme bakımları yapıldıktan sonra, ustalarımızın yaptıkları işlemlerini test ediyorlar. Ne olabilir nasıl imkânsız gözümüzden kaçan değer detay kalmaması yoluna çalışmaktayız.

Servis e Gitmeden gam?
Evet! Özel donanımlı arabalarımız ve sertifikalı ustalarımız ve personellerimiz araç arabalarınızın bakımınıda get more info yapılması mukteza tüm işlemleri istediğiniz yere gelip yapıyoruz.

Samkar Oto Servis aQ==
Satış sonrası hizmetlerde, tata eğitimli uzman personel kadrosuyla binek arabalar, ticari arabalar ve lento ticari araçbalarda akrabanın akrabaya akrep etmez ettiğini zatî tata servis aQ== beraberlik bakımları ve onarımları hizmetlerini üstünlük derecesi son sistem imkanları vâsi birleşik ortamda sunuyoruz.

Tata Özel Servis Hizmetleri
Tata Periyodik Bakım (Tüm Modellere)
Tata Motor Revizyonu
Tata Şanzıman Tamir Bakımı
Tata Debriyaj Seti Bakım-Değişimi
Tata Radyatör Bakım ve Değişimi
Tata Kalorifer Tamir Değişim
Tata Klima Bakımı Tamiri
Tata Bilgisayarlı Test Cihazı
Tata Zincir Triger Değişimi
Tata Debriyaj Baskı Balata Değişimi
Tata Fren Balata Bakım Değişimi
Tata Rot Rotil Kontrol Değişim
Tata Poryo Ön Aks Bakım tamir
Tata Rot Kolu, Rot Başı Tamir Değişim
Tata Motor Yağı Değişimi
Tata Yağ Filtresi Değişimi
Tata Hava Filtresi Değişimi
Tata Mazot Pompa Kontrol
Tata Turbo Kontrol
Tata Enjektör Kontrol
Tata Mazot Filtresi, Tata Benzin Filtresi
Tata Akü Bakım Değişimi
Tata Müşür Tamir, Yağ Pompası
Tata Şarz ,Marş Dinamosu Bakım Tamir
Tata Şamandıra Yakıt Deposu Kontrol Değişimi
Tata Direksiyon Mil Tamir Değişim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *